Wushu / Taiji Open Air 9.8.
9.8.2012, 18:00-19:30
Sahalammen jalkapallokenttä, Vapaudentie 6, , Seinäjoki, Verkkosivu
Kaikille avoimet harjoitukset torstaina 9.8.2012 klo 18.00-18.30 Seinäjoella Sahalammen kentällä. Tule tutustumaan ja kokeile kiinalaisia taistelutaitoja (wushu) tai terveysliikuntaa (taiji).
Vapaa pääsy!
Jatkoryhmien kesäharjoitukset klo 18.30-19.30. Säävaraus.
Näin jätät tapahtuman
Tapahtumakalenteriin voit jättää tiedot erilaisista tapahtumista ilmaiseksi. Tapahtumatietoja pääset jättämään rekisteröitymällä verkkosivuille. Jos et ole vielä rekisteröitynyt, rekisteröitymislinkin löydät täältä.
Kun olet kirjautunut sisään sivustolle, tapahtumat-sivun harmaaseen nimiöön ilmestyy Lisää tapahtuma -linkkipainike. Tätä painamalla pääset jättämään tapahtumatiedot. Ohjeet tapahtumakaavion täyttämiseen löydät täältä.
Tapahtumajärjestäjä on vastuussa tapahtumakalenteriin ilmoittamistaan tapahtumatiedoista.
Lehdessä julkaistavat tapahtumatiedot poimitaan netin tapahtumakalenterista.
Lehden rajallisen tilan vuoksi kaikki tapahtumatiedot eivät mahdu lehden sivuille.
Ongelmatilanteissa ota yhteyttä webmaster(at)lehtiyhtyma.fi
Uusimmat
- (18:38) Robinin kesä kuluu merellä ja keikkaillessa
- (17:44) Kossu avaa kautensa yllätyksellä
- (15:30) Kadonneiden helmien treenit Vartissa
- (14:44) Esiintyjähaku Seinäjoen torilla on alkanut
- (14:30) Kolme pohjalaista finaaliin
- (14:00) Missä liikuit torstaina? Kysely selvittää kulkusi
- (13:20) Tältä näyttää Bon Jovin hulppea lava sunnuntaina Suomessa
- (13:00) Matonpesupaikka avautui
Uusimmat blogit ja kolumnit



Päivän kysymys
Liity Seinäjoen Sanomien nettikumppaniksi!
Olette aktiivinen paikallinen yhdistys tai seura ja haluatte toimintanne ja tapahtumanne laajan yleisön tietoon. Teiltä löytyy innokkaita kirjoittajia ja valokuvaajia. Haluatte nostaa esille kotipaikkanne tärkeitä asioita, ilmiöitä ja ihmisiä.
Tutustu kumppanitoimintaan tästä.




